Responsywność

Responsywność stron i aplikacji doceniana jest zwłaszcza przez użytkowników smartfonów i tabletów. Innowacyjność tej techniki gwarantuje dostosowywanie się rozmiaru strony do okna każdego urządzenia, na którym jest ona wyświetlana.

HTML5

HTML5 jest najnowszą wersją języka wykorzystywanego do tworzenia i prezentowania stron internetowych. Prace nad tym językiem zostały ukończone w 2014 roku. HTML5 wprowadził mnogość nowych elementów, usprawniających tworzenie serwisów i aplikacji internetowych.

CSS3

CSS3 jest obecnie najnowszą specyfikacją języka opracowanego w celu stworzenia możliwości elastycznego zarządzania wyglądem elementów znajdujących się na stronie internetowej. CSS3 daje możliwość globalnego zarządzania formą prezentacji całej witryny internetowej.

JavaScript

JavaScript jest skryptowym językiem programowania, wykorzystywanym w tworzeniu stron. Pozwala między innymi na tworzenie interaktywnych stron przy wykorzystaniu funkcji pozwalających na modyfikację grafiki. JavaScript gwarantuje uzyskanie w prosty i szybki sposób ciekawych i imponujących efektów graficznych.

PHP

PHP jest obiektowym językiem programowania służącym do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych. Dzięki PHP kod programu generowany jest w sposób dynamiczny. Język charakteryzuje się dużymi możliwościami, rozbudowanymi bazami narzędzi, klasami oraz bibliotekami programu.

Bazy danych

Baza danych jest narzędziem służącym do zbierania i organizowania informacji, która stanowi niezbędny element każdej rozbudowanej witryny internetowej. Istnieje wiele silników bazy danych. Wybór właściwego silnika warunkowany jest konkretnymi potrzebami, które jako doświadczony zespół IT potrafimy dostosować do klienta.

SEO

SEO jest zbiorem technik mających na celu osiągnięcie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Wiemy co zrobić, aby strona internetowa miała wysoką pozycję. W kodach stron stosujemy techniki, które są zgodne z zasadami wyszukiwarek typu Google. Nasi specjaliści wiedzą jak w najlepszy sposób wypromować stronę.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych jest dla nas fundamentalnym elementem przy tworzeniu aplikacji i stron www. W związku z narastającymi zagrożeniami danych nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa. Dążymy do minimalizacji zagrożeń. Stosujemy najnowsze standardy. Naszym klientom zapewniamy bezpieczne i poufne środowisko pracy.

KONTAKT

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub chciałbyś nawiązać współpracę prosimy o skorzystanie z formularza poniżej lub kontaktu w stopce strony.